De laatste kaarten voor Awardshow ‘Verkiezing Leukste Kapsalon van Nederland’ in de verkoop

De laatste kaarten voor Awardshow ‘Verkiezing Leukste Kapsalon van Nederland’ in de verkoop

14 juni 2016

Al maandenlang strijden kapsalons uit alle regio’s van Nederland om de titel ‘Leukste Kapsalon van Nederland’. Op maandag 27 juni is de ontknoping en horen de genomineerde kapsalons of zij de felbegeerde award in ontvangst mogen nemen. Vanwege het grote succes tijdens de voorverkoop voor de award show is er een extra show in de middag toegevoegd aan het programma. Geïnteresseerden die vanaf 10 juni hun toegangsbewijs aanschaffen doneren hiermee automatisch € 2,50 extra aan Haarwensen. Hiermee hoopt de organisatie op een mooie opbrengst voor het goede doel.

De Award Show vindt plaats in 2 afzonderlijke sessies. Een middag- en een avondsessie. Dit doet de organisatie om zoveel mogelijk kapsalons de gelegenheid te geven om dit feestje te vieren en om je de keuze te bieden om de door jullie gewonnen Award 's middags of 's avonds in ontvangst te nemen.

Het programma voor de middagsessie is:
10.30 u: inloop met koffie, thee en lekkernijen
11.00 u - 13.30 uur: Award Show, podium acts & gastheer Dirk Zeelenberg
13.30 u: After Party met DJ, broodjes, hartige hapjes en open bar

Tijdens de middagsessie worden ook de Opiness KetenAwards uitgereikt.

Het programma voor de avondsessie is: (DEZE SESSIE IS UITVERKOCHT)
19.30 u: inloop met koffie, thee en bubbels
20.00 u - 22.30 uur: Award Show, podium acts & gastheer Dirk Zeelenberg
22.30 u: After Party

Tijdens de avondsessie worden ook de PublieksAwards en de VakjuryAwards voor Kinderkapsalons uitgereikt en wordt de cheque aan Stichting Haarwensen overhandigd.

Op de website van ‘De Leukste Kapsalon van het jaar’ kan men de kaarten bestellen, maar wees er snel bij, want op=op.


Terug naar het overzicht